Üyelik Sözleşmesi

  1. Teslimat ve Garanti

Siparişiniz alındıktan sonra, ödeme işleminin Müşteri tarafından yapıldığının kontrolü yapılır ve ödeme onaylanır.

Kredi kart ile yapılan işlemlerde siparişiniz hemen onaylanırken, Havale/eft ile yapılan ödemelerde Müşteri tarafından ödeme işleminin yapılması beklenir.

Ödemenin yapıldığının Müşteri tarafından telefonla veya email ile info@sagliklifirin.com’a bildirilmesinin ardından ödemenin yapıldığına dair banka onayı alınır ve sipariş onaylanır.

Ürünler, 1 ile 3 iş günü içinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir.

Kargo firmalarından kaynaklı olarak Cumartesi günü saat 12:00’dan sonra ve Pazar günü  verdiğiniz siparişler en erken Pazartesi günü kargoya verilebilecektir.

Teslimat adresine göre kargo şirketinin teslim süresi değişmektedir.

Biz siparişinizi kargo firmasına verdikten sonra, teslim adresinin İstanbul içi olması durumunda siparişiniz bir sonraki iş günü teslim olabilmektedir.

Teslimat adresinin İstanbul’a olan uzaklığına göre teslimat süresi 3-7 güne çıkabilmektedir.

Bayram ve diğer tatil günlerinde işlem yapılmamaktadır.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunamama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması gibi) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişiklik gösterebilir.

Siparişinizi resimli bir kimlik göstererek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz adreste bulunan kişiye teslim edilmektedir.

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, “iletişim” sayfamızda yer alan email veya telefondan bize ulaşabilirsiniz.

  1. Kargo Ücretleri

Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı adrese göre değişiklik gösterir.

  1. İade koşulları

Müşteri, eksik ürün gönderimi, hasarlı ürün gönderimi gibi sagliklifirin.com dan kaynaklanan sorunlar sebebiyle mağdur olduğu takdirde, 7 gün içerisinde, sipariş verdiği ürün veya ürünlerin, kargo bedeli ödemeksizin, iadesini talep etme hakkına sahiptir. Bunun için siparişiniz geldiği anda kargonuz mutlaka kargo görevlisinin yanında açılmalı , kırık, eksik veya yanlış ürün gönderimi olduğu durumlarda kargo görevlisine tutanak tutturup ,  iade veya değişim için kargo görevlisine geri verilmesi gerekmektedir.Bu durumu teslim anında bize bildiriniz , aksi halde kırık olması durumunda iade alınmamaktadır.Bu durumlar yerine getirildiği takdirde isterseniz ürün yenisi ile değiştirilecek veya para iadesi yapılacaktır. Ürün teslim alındıktan sonraki 7 gün içerisinde iade edilmeyen ürünler onaylanmış sayılıp iade kabul edilmemektedir. Ürünün kutusu, poşeti, ambalajı kayıp veya deforme olduğu durumlarda ürün iade alınmamaktadır. Ürün iadelerinde faturanın da gönderilmesi gerekmektedir.

  1. Bilgi Güvenliği ve Güvenli Alışveriş Garantisi

sagliklifirin.com ziyaretçilerine daha güvenli bir alışveriş ortamı yaratmak amacıyla, aşağıda belirtilen güvenlik ve gizlilik kurallarına uymayı taahhüt eder:

Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü güvenli elektronik sistemlerde, güvenlik standartlarına uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, yetki sahibi sagliklifirin.com personeli dışında kimse tarafından görülemez. Mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde oluşan zorunlu durumlarda ise söz konusu bilgilere, kullanıcı onayı altındaki bir sistem üzerinden ulaşılabilir.

sagliklifirin.com, kullanıcılardan derlediği bu kişisel bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

sagliklifirin.com, en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır.

sagliklifirin.com’dan ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz banka güvencesindedir.

Kredi kartı işlem sayfasında kart bilgileri doğrudan banka sistemlerine iletir ve işlem sonucunu müşteriye bildirilir.

Online satış işlemi kapsamında kullanılan kredi kart bilgilerine sagliklifirin.com personeli de dahil olmak üzere hiçbir üçüncü şahsın erişimi mümkün değildir.

sagliklifirin.com internet üzerinden alışverişlerde güvenli alışveriş sertifikasına (128Bit SSL) sahiptir.

sagliklifirin.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.

Ayrıca, kullanıcılar onay verdikleri takdirde, bu bilgiler sagliklifirin.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.