İPTAL VE İADE KOŞULLARI

CAYMA ve İADE KOŞULLARI:

27.11.2014 tarih 29188 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği”nin 2. Maddesinin (ğ) nolu bendi gereği “Yiyecek ve içecek gibi günlük tüketim maddelerinin, satıcının düzenli teslimatları çerçevesinde tüketicinin meskenine veya iş yerine götürülmesine” ilişkin Mesafeli Sözleşmelerde cayma hakkı bulunmamaktadır

Sipariş verdiğiniz ve teslim aldığınız ürün / ürünlerle ilgili genel iade şartları:

· Teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde ürünün orjinal ambalajını tahrip etmeden, zarar vermeden, tekrar satılabilirliğini bozmadan, eksiksiz olarak iade edebilirsiniz.

· Orjinal ambalajda tahribat varsa, ambalaj ve ürün zarar görmüşse iade kabul edilemez.

· Son kullanım tarihi geçmiş, taze ürün özelliği bozulmuş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

· İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orjinal faturası ibraz edilmeli, fatura şirket adına düzenlenmişse tarafımıza iade faturası düzenlenmelidir.

· İade süreci ürünün iade koşullarına uygun olup olmadığının tespiti ile başlar. İadesi talep edilen ürünlerin iade koşullarına uygun olup olmadığı 3 iş günü içinde alıcıya bildirilir.

· İade işlemi onaylandıktan sonra, ödemesi kredi kartı ile gerçekleşen siparişlerin ücreti adresi kredi kartı hesabınıza yapılmaktadır. Ödemenizin kartınıza yansıması bankaların işlem ve çalışma sürelerine göre farklılık gösterebilmektedir. Havale ve eft ile yapılan ödemelerde ücret iadesi info@sagliklifirin.com mailimize alıcının yazılı olarak bildireceği, fatura bilgilerinde yer alan gerçek ve tüzel kişinin banka hesabına yapılacaktır.